اخبار, مقالات

قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی

از مهمترین تجهیزات هر فروشگاه که مورد نیاز هر فروشگاهی می باشد می توان به قفسه فروشگاهی اشاره کرد.قفسه های فروشگاهی نقش کلیدی و بسیار مهمی در چیدمان و تکمیل فروشگاهها دارند.
قفسه های فروشگاهی با توجه به نیاز هر فروشگاه و فضای موجود در فروشگاه دارای ابعاد و مدل های مختلفی هستند که کمک ویژه ای به بهبود شرایط فروشگاه و استفاده بهینه از فضای فروشگاه می کند.

 

 

ابعاد قفسه فروشگاهی سوپرمارکت

قفسه فروشگاهی که در سوپرمارکت ها و انواع فروشگاهها مورد استفاده قرار می گیرد دارای ابعاد متفاوتی هستند.این تنوع در ابعاد و مدل های قفسه فروشگاهی این امکان را می دهد که فروشندگان از فضای موجود در فروشگاه نهایت استفاده را برای چیدمان محصولات خود در فروشگاه داشته باشند.

 

 

قیمت قفسه فروشگاهی سوپرمارکت

برای تعیین قیمت قفسه فروشگاهی باید به عواملی نظیر ابعاد قفسه ، طول ، عرض و ارتفاع قفسه، تعداد طبقات قفسه ، ضخامت قفسه و نوع رنگ قفسه توجه نمود.
قفسه فروشگاهی سوپرمارکتی موجود در سایت پاپکو شلف همه از جنس فولاد سیاه می باشند و هر چه ابعاد قفسه بزرگتر باشد، بات وجه به میزان آهن استفاده شده برای ساخت این نوع قفسه فلزی، قیمت قفسه نیز افزایش می یابد.

 

قفسه فروشگاهی

 

خرید قفسه فروشگاهی سوپرمارکت

برای خرید قفسه فروشگاهی شما در ابتدا باید از نیاز خود در فروشگاه آگاه شده، ابعاد فروشگاه خود را اندازه گیری کرده و سپس نقشه فروشگاه خود را به مشاوران ما ارسال کنید.مشاوران ما با دقت بسیار فضای فروشگاه شما را بررسی که و بهترین چیدمان مناسب فروشگاه شما را پیشنهاد می دهند و سپس سفارش شما را ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال می کنند.

 

 

نکات خرید قفسه فروشگاهی سوپرمارکت

برای خرید قفسه فروشگاهی در ابتدا باید به چند نکته توجه کنید.اولین و مهمترین نکته ای که به هنگام خرید قفسه فروشگاهی باید به آن توجه کنید نوع بار و کالایی است که قرار است شما بر رو قفسه خود قرار دهید زیرا قفسه ها با توجه به میزان باری که می توانند تحمل کنند دارای ضخامت و مدل های مختلفی هستند.
نکته بعدی که در هنگام خرید قفسه باید مورد توجه قرار بگیرد فضای فروشگاه و قسمتی است که می خواهیم قفسه بندی کنیم.
با توجه به فضای فروشگاه، طول هریک از دیوارها، محل قرارگیری دیوارها و پنجره ها و نوع چیدمان دلخواه در فروشگاه، از نوع خاصی قفسه در بخش های مختلف فروشگاه استفاده می شود.

 

انواع قفسه فروشگاهی سوپرمارکتی

قفسه ها نقش بسیار مهمی در فروشگاهها دارن و به صورت غیر مستقیم باعث افزایش فروش در فروشگاهها می شوند.استفاده از مدل های مختلف قفسه فروشگاهی علاوه براینکه کمک می کند تا از فضای فروشگاه بهترین استفاده را داشته باشید،از لحاظ بصری نیز باعث بهتر دیده شدن محصولات موجود در فروشگاه و در نتیجه فروش بیشتر در فروشگاه می شود.
لذا برای طراحی یک فروشگاه بی نقص لازم است تا فضای فروشگاه به دقت بررسی و قفسه بندی شود تا تنوع کالاهای موجود در فروشگاه به خوبی نمایش داده شود و تمامی کالاها در معرض دید مشتریان قرار گیرد.

 

انواع قفسه فروشگاهی موجود در بازار
قفسه های فروشگاهی موجود در بازار در سه دسته کلی تقسیم می شوند.
– قفسه فروشگاهی دیواری
– قفسه فروشگاهی خودایست یکطرفه
– قفسه فروشگاهی خودایست دوطرفه وسط فروشگاهی

 

 

قفسه فروشگاهی دیواری | قفسه سوپرمارکتی دیواری

همانطور که گفتیم استفاده از انواع قفسه ها باعث نظم بیشتر فروشگاه می شود.
یکی از انواع قفسه های فروشگاهی موجود در بازار ، قفسه فروشگاهی دیواری می باشد.از قفسه فروشگاهی دیواری برای انواع فروشگاهها ، انباری ها و بایگانی ها استفاده می شود.همانطور که از نام این قفسه فروشگاهی پیداست، این قفسه فروشگاهی به دیوار متصل می شود و در اندازه های مختلفی می توان آن را خریداری کرده و به دیوار نصب کرد.
قفسه فروشگاهی دیواری نیازی به صفحه پشت ندارد و به همین دلیل نسبت به سایر قفسه های فروشگاهی، قیمت کمتری را دارند و به همین دلیل از محبوبیت بیشتر در بین خریداران برخوردار است.
از آنجایی که فروشگاهها و سوپر مارکت ها از فضای زیادی برخوردار نیستند لازم است تا از فضای موجود بهترین استفاده را برد و لذا اهمیت استفاده از قفسه فروشگاهی دیواری بیش از پیش نمایان می شود.
قفسه فروشگاهی دیواری قابلیت این را دارد که از آن در فضاهای مختلف فروشگاه استفاده کرد و فضای فروشگاه را به بهترین شکل قفسه بندی نمود.

 

قفسه فروشگاهی دیواری

قفسه فروشگاهی خودایست یکطرفه

قفسه فروشگاهی خودایست یکطرفه که به آن قفسه هایپری مارکتی نیز می گویند ، نوعی قفسه خودایست است که از آن بیشتر در کنار دیوارها و جاهایی که امکان نصب قفسه به دیوار وجود ندارد، استفاده می شود.
پایه قفس خودایست یکطرفه به صورت L بوده و به همین جهت این قفسه خودایست بوده و می توان از آن در هرجای فروشگاه استفاده نمود.
در این قفسه نیز شما می توانید از میان چند سایز مختلف، قفسه ای را انتخاب کنید که متناسب با ابعاد فروشگاه شما باشد.
همچنین تعداد طبقات در قفسه فروشگاهی خودایست یکطرفه اختیاری بوده و دست شما در انتخاب تعداد طبقات باز می باشد.
در پشت قفسه خودایست یکطرفه تعدادی صفحه پشت گذاشته شده تا از سقوط اشیاء از بالای قفسه جلوگیری به عمل بیاید.
از مزیت های این نوع قفسه فروشگاهی می توان به نصب آسان آن بدون نیاز به پیچ و مهره اشاره کرد.
قابلیت حمل و جابجایی این نوع قفسه نیز از دیگر مزیت های قفسه فروشگاهی خودایست می باشد به گونه ای که شما هر زمان که بخواهید می توانید این قفسه فروشگاهی را باز کرده و بعد از جابجایی در محل جدید مجددا نصب کنید.

 

قفسه خودایست یکطرفه

قفسه فروشگاهی خودایست دوطرفه وسط فروشگاهی

قفسه فروشگاهی خودایست دوطرفه وسط فروشگاهی گزینه مناسبی برای فروشگاههایی با متراژ بالا می باشند.این نوع قفسه فروشگاهی ، با ایجاد راهرو ، فضای فروشگاه را به چند بخش تقسیم می کند.
در این قفسه فروشگاهی شما از هر دوطرف قفسه می توانید برای به نمایش گذاشتن کالاها استفاده کنید.
در قسمت وسط این قفسه صفحات پشت قرار داده شده است تا از سر خوردن اشیاء به سمت دیگر قفسه جلوگیری شود.
پایه قفسه فروشگاهی خودایست دوطرفه وسط فروشگاهی به شکل T برعکس بوده و کاملا خود ایست می باشد.
برای نصب این قفسه فروشگاهی نیازی به هیچ پیچ و مهره ای نیست شما به راحتی می توانید در هنگام جابجایی اجزاء قفسه را از هم باز کرده و در محل جدید به هم متصل کنید.
همچنین تعداد طبقات در قفسه فروشگاهی خودایست دوطرفه وسط فروشگاهی اختیاری بوده و شما می توانید فاصله مابین طبقات را به اختیار کم و یا زیاد کنید.

قفسه فروشگاهی خودایست دوطرفه

 

در فروشگاهها و هایپرمارکت های بزرگ به منظور استفاده بهینه از فضا ، از هر سه مدل قفسه فروشگاهی ذکر شده در بالا استفاده می شود و از هرمدل از آنها در بخش خاصی از فروشگاه استفاده می شود.

 

جهت مشاوره در خصوص خرید قفسه فروشگاهی و قفسه بندی فروشگاه خود می توانید با مشاوران ما در پاپکو شلف تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *